• Muzeum Mazowsza Zachodniego - podsumowanie Konkursu Plastycznego "Tradycje Wielkanocne"

• 26 kwietnia w Muzeum Mazowsza Zachodniego odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego "Tradycje Wielkanocne". Na konkurs wpłynęło 336 prac z całego naszego powiatu. Wśród wyróżnionych znalazło się aż ośmioro uczniów z naszej szkoły. Są to: Nikola Chrzanowska z kl. 3b, Lena Myka z kl.4a,  Aurelia Wypych  z kl. 5a, Tadeusz Niewiadomski z kl. 5b, Florentyna Szczepanik  z kl. 5b, Karolina Moroz z kl. 5c, Kasandra Mińkowska z kl. 6b i Tomasz Kust z kl. 6b. Wszystkim laureatom  gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy twórczej.

Dorota Misiak

• Indywidualne biegi przełajowe w Osuchowie

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych w Osuchowie. Rywalizowali  z wieloma szkołami z całego powiatu żyrardowskiego. Ośmioro naszych uczniów zakwalifikowało  się na zawody międzypowiatowe.

- Adam Ślęzak

- Wojtek Kolasa

- Magdalena Lechniak

- Laura Ślesińska