• Punkt ds. Narkomanii

• Informacja ze strony www. zyrardow.pl

Punkt ds. Narkomanii

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane problematyką uzależnień od środków psychoaktywnych do korzystania z bezpłatnych konsultacji z psychologiem, specjalistą terapii uzależnień w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Armii Krajowej nr 3 w Żyrardowie.

Porady są finansowane przez Urząd Miasta Żyrardowa. Zachęcamy do kontaktu w szczególności: rodziców, którzy zauważają u swoich dzieci objawy mogące wskazywać na eksperymentowanie lub uzależnienie od środków psychoaktywnych, również innych członków rodziny, którzy chcieliby porozmawiać o kwestii uzależnienia, rodziców, którzy szukają lepszych sposobów budowania relacji z dziećmi i bardziej skutecznych metod wychowawczych, dzieci i młodzież, która szuka pomocy psychologicznej, osoby, które w ramach swojej pracy zawodowej potrzebują konsultacji w zakresie problematyki uzależnień (np. pedagodzy szkolni, kuratorzy itp.).

Konsultacje indywidualne odbywają się w każda środę w godz. 15:00 – 18:00. Dodatkowo odbywać się będą zajęcia w formie grupy dla rodziców – 1 raz w miesiącu. Zapisy przyjmowane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żyrardowie pod nr telefonu: 46 855-31-26. Zapraszamy!