• 63 wspaniałych prymusów z żyrardowskich szkół

• We wtorek, 29 sierpnia tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Resursie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Prezydent Lucjan Krzysztof Chrzanowski nagrodził najwybitniejszych tegorocznych absolwentów szkół podstawowych, którzy w ostatnich trzech latach osiągnęli wysokie wyniki w nauce . 63 uczniów klas ósmych żyrardowskich szkół podstawowych na ten sukces pracowało przez ostatnie lata osiągając średnią 5,0 na świadectwie szkolnym, a podczas tegorocznego sprawdzianu ósmoklasisty wynik 80 proc. i więcej. Za to osiągnięcie doceniono ich – były listy gratulacyjne, upominki i wielka duma z edukacyjnych geniuszy.

informacja ze strony fb Życia Żyrardowa